PARASHIKIMET E NDESHJEVE PËR SOT,.E MARTË 20/10/2015

Përshëndetje!
Champions league dhe baste shkojnë bashkë . Këto janë parashikimet për sot.
1) Leverkusen vs AS Roma ---Asian Handicap & OU 1st Half ---O1 ---1,80  ( kofiçenti në 10Bet, kliko )

Leverkuseni vajti për të bërë çudinë në Barcelonë por përfundimisht u mund 2-1 edhe pse kaloi e para në avantazh. Roma ndeshjen e parë ishte me fat kundër Barcelonës kurse ndeshjen e kaluar me Bate u mund 3-2. ..

Tek kjo ndeshje do të lozim që të shënohen 2 gola e lartë në pjesë të parë, kurse në rast se shënohet 1 gol, as humbasim as fitojmë kthehet basti pas.
2) Bate Borisov vs Barcelona ---Both Teams To Score ---Yes ---2,05  ( kofiçenti në 10Bet, kliko )

Në ndeshjen e kaluar skuadra vëndase kishte shënuar 3 gola që në pjesë të parë kundër Romës! Nga ana tjetër mbrojtja e Barcelonës është meze dhe nuk ka mbetë skuadër pa shënuar. Do lozim të shënojnë të dya skuadrat. Goal/Goal
3) Zenit ST Petersburg vs Olympique Lyonnais ---Both Teams To Score -90 mins --Yes ---1,8  (kofiçenti në betvictor, kliko )

Skuadra vëndase ka bërë një start të shkëlqyer 2/2 fitore dhe po fitoi sot atëherë kualifikimi është më se i sigurt. Skuadra mike ka filluar shumë keq duke mos fituar as me ndeshjen e parë ku skuadra tjetër luante me 10 lojtarë dhe ndeshjen paraardhëse humbi ndaj valencias .Sot do të
paraqitet sulmuese dhe basti jonë do të jetë që të shënojnë të dya skuadrat.
4) Dinamo Kiev vs Chelsea --Both Teams To Score - - Yes - - 1,83  (kofiçenti në realdealbet, kliko )

Skuadra vendase ndodhet në vendin e parë së bashku me Porton me 4 pikë dhe dy ndeshjet me çelsin do jenë vendimtare për çështjen e kualifikimin. Shfaqi probleme në mbrojtje në ndeshjen e kampionatit me shactar  (0-3).Skuadra mike u mund nga Porto ndeshjen e kaluar dhe duhet patjetër që të rimarrë veten. Do të lozim dhe këtu që të shënojnë të dya skuadrat.